fbpx

Refinansowanie kredytu hipotecznego

MARIAN ŚLIWOWSKI

EKSPERT KREDYTOWY

Obniż ratę swojego kredytu hipotecznego dzięki refinansowaniu!

Marian Śliwowski - Trójmiejski Ekspert Kredytowy

„Najlepszy kredyt hipoteczny? Teraz albo nigdy.”

według portalu money.pl z 26.07.2020

Sprawdź, o ile możesz obniżyć ratę swojego kredytu hipotecznego korzystając z możliwości refinansowaniaWykorzystaj na swoją korzyść najniższe w historii stopy oprocentowania WIBORProsto, szybko, skutecznie – to moje motto bazujące na ośmiu latach doświadczenia w branży kredytów hipotecznych. Bezpłatnie zajmę się wszystkimi formalnościami[forminator_form id=”1488″]

Opinie moich Klientów są najlepszym dowodem, że możesz uzyskać kredyt hipoteczny nawet w skomplikowanej sytuacji.  

Szczerze polecam! W bardzo konkretny i prosty sposób uzyskałam wszystkie informacje i pomoc w otrzymaniu kredytu hipotecznego. Udało się pomimo zawiłej sytuacji związanej z pandemią. 🙂 Dziękuje!

Opinia

Karolina Kropidłowska

Pan Marian to złoty człowiek. Ma ogromną wiedzę i cierpliwość.  Sytuacje, które wydają się nie do rozwiązania, Pan Marian zawsze rozwiąże. Korzystałam z jego usług już kilka razy i nie skorzystam z nikogo innego. Polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy bądź wątpliwości.

Opinia

Monika Karol

Polecam Pana Mariana. 100% profesjonalizmu, przyjazne usposobienie, rozwiązania na każdą okazję i świetny kontakt na każdym etapie, również po uzyskaniu kredytu.

Opinia

Łukasz Rózicki

© 2020 mariansliwowski.pl   Polityka prywatności