fbpx

Opinie Klientów,

którym pomogłem uzyskać kredyt hipoteczny
Sprawdź wszystkie opinie na Facebooku

Po rozmowie z Panem Marianem zagadnienia okołokredytowe stają się przyjazne i oczywiste, a podjęte decyzje właściwe. Na bieżąco konsultowane każde zagadnienie i troska o dotrzymanie terminów. Polecam szczerze.

Adrian

Pan Marian to złoty człowiek. Ma ogromną wiedzę i cierpliwość.  Sytuacje, które wydają się nie do rozwiązania, Pan Marian zawsze rozwiąże. Korzystałam z jego usług już kilka razy i nie skorzystam z nikogo innego. Polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy bądź wątpliwości.

Monika

Ekspert to mało powiedziane…

Polecam szczerze jego wsparcie, bo Marian to:

  • szeroka wiedza z obszaru usług finansowych
  • otwartość
  • szczerość
  • życzliwość
  • i miła atmosfera na spotkaniach.

A najbardziej sobie cenię jego wsparcie po usłudze (w trakcie kredytu).

Michał

Polecam Pana Mariana. 100% profesjonalizmu, przyjazne usposobienie, rozwiązania na każdą okazję i świetny kontakt na każdym etapie, również po uzyskaniu kredytu.

Łukasz

Kolejny rok współpracy, pełen profesjonalizm. Pan Marian uzyskał moje zaufanie od pierwszej rozmowy telefonicznej. Niemożliwe stało się możliwe. Wiedza, zaangażowanie, rzetelność równa się sukces!

Klaudia

Najpierw chciałam serdecznie podziękować za wyśmienitą opiekę, fachowe doradztwo oraz profesjonalizm Pana Mariana…

Niesamowita energia, skuteczność i siła negocjacji w załatwieniu korzystnego kredytu…

Najbardziej urzekła mnie szybkość działania w realizacji naszego celu. Ja jako klient czułam się wyjątkowo i miałam poczucie że jestem najważniejszym klientem. Dla mnie we współpracy najważniejsza jest szczerość i zaufanie a takie poczucie sprawił Pan Marian od pierwszej naszej rozmowy. Jeszcze raz dziękuję i uczciwie polecam usługi eksperta Pana Mariana.

Katarzyna

Szczerze polecam! W bardzo konkretny i prosty sposób uzyskałam wszystkie informacje i pomoc w otrzymaniu kredytu hipotecznego. Udało się pomimo zawiłej sytuacji związanej z pandemią.  Dziękuje!

Karolina

Z całego serca polecam Pana Mariana. : Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Wytłumaczy i, co najważniejsze, doradzi, co dla Ciebie najlepsze.

Aleksandra

Profesjonalizm w każdym calu, a przy tym ogromne kompetencje. Polecam wszystkim, którzy nie lubią podejmować złych decyzji i marnować czasu.

Łukasz

Polecam! Wiedza finansowa, podejście do klienta i doradztwo kredytowe na bardzo wysokim poziomie!

Bartek

Zadzwoń bezpośrednio do mnie, aby umówić się na spotkanie:

Pana Mariana polecił mi wspólny znajomy. Spotkaliśmy się raz w celu wstępnego porównania ofert kredytowych. Kolejne spotkanie po pół roku, kiedy byłem już gotowy do działania. Złożyliśmy dwa wnioski. Pierwsza odpowiedź po około trzech tygodniach, mimo że nastawiony byłem na dwumiesięczną „walkę”. Oferta korzystna zarówno pod kątem kosztu finansowania jak i warunków przyznania kredytu.

Pan Marian posiada szeroką wiedzę na temat oferowanych produktów. Od ręki, przez telefon, otrzymałem odpowiedzi na pytania nie tylko dotyczące samego kredytu, ale nawet szczegółowych warunków ubezpieczeń wymaganych do umowy.

Lubię pracować z zawodowcami. Polecam.

Józef

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i działanie w interesie swojego klienta. Polecam w 1000000%.

Matuesz

Bardzo konkretne podejście do problemów związanych z otrzymaniem kredytu. Bardzo dobry kontakt oraz dość duża cierpliwość w przypadku tłumaczenia mi dość zawiłych kwestii finansowych. Serdecznie polecam Pana Mariana do pomocy w rozwiązaniu większych i mniejszych problemów finansowych.

Wojciech

Pan Marian jest osobą niezwykle kompetentną, rzetelną i bardzo cierpliwą, a przy tym bardzo sympatyczną 😊! Będę polecać każdemu i na pewno, kiedy zajdzie potrzeba zwrócę się ponownie o pomoc i wsparcie do Pana Mariana.
Panie Marianie, bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie! 🌷🌷

Katarzyna

Pan Marian jest super ogarniaczem. Przeprowadził nas przez skomplikowaną procedurę aplikowania o kredyt hipoteczny, tłumaczył język i logikę banku na tę bardziej zrozumiałą, a same spotkania mijały w luźnej, wręcz koleżeńskiej, atmosferze. Podsumowując: świetny specjalista, fajny człowiek 🙂

Patrycja

Trafiłam do Pana Mariana Śliwowskiego zachęcona pozytywnymi opiniami na Facebooku i się nie zawiodłam. Pomógł mi przy moim pierwszym w życiu kredycie – w sposób jasny przedstawił i porównał oferty banków, przedstawił wady i zalety poszczególnych ofert oraz wytłumaczył wszystkie moje wątpliwości i, co najważniejsze, zajął się całą papierologią.

Dzięki pomocy Pana Mariana udało mi się otrzymać kredyt w banku o najkorzystniejszej obecnie ofercie. Kontakt zarówno osobisty, telefoniczny, jak i mailowy przebiegał bez problemu. Miałam poczucie, że moje wnioski kredytowe są w dobrych rękach. Przez cały czas trzymał rękę na pulsie. Bardzo kompetentny, a do tego bardzo sympatyczny ekspert kredytowy! Polecam!

Magda

Ekspert kredytowy w pełni godny zaufania. Pan Marian pomógł nam przejść przez cały proces uzyskania kredytu, cierpliwie odpowiadał na wszelkie pytania i na bieżąco informował o kolejnych krokach. Uzyskanie kredytu z taką pomocą, w dodatku w niepewnych czasach, okazało się szybkie i sprawne! Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i z czystym sumieniem będziemy polecać jego profesjonalną pomoc innym osobom. Dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy!

Kuba

Bardzo rzetelny specjalista, trzymający rękę na pulsie przez cały okres ubiegania się o kredyt hipoteczny. Również bardzo pomocny przy wyborze odpowiedniego ubezpieczenia. W 100% polecam.

Wojtek

Pan Marian wybierze Ci najlepszą dostępną ofertę i, krok po kroku, przeprowadzi przez proces papierologii, dzięki czemu sprawy kredytowe są łatwe i proste. W przypadku najmniejszych wątpliwości służy radą i pomocą. Rzadko trafiam na taki profesjonalizm, dlatego zdecydowanie polecam!

Piotr

Profesjonalista w swojej dziedzinie! Rzetelne przeszukanie dostępnych ofert kredytowych, a następnie dopasowanie odpowiedniej do potrzeb klienta. Szczegółowe objaśnienie kolejnych kroków, dokumentów i niejasności (i co w tym najistotniejsze to w sposób jasny dla przeciętnego Kowalskiego takiego jak ja 😉). Bezproblemowy kontakt nie tylko przed, ale, co ważniejsze, również i po podpisanej i uruchomionej umowie.
Kumulacja tego wszystkiego spowodowała, że od kilku lat mogę cieszyć się z własnego M i kredytu hipotecznego, pełnego pakietu niezbędnych ubezpieczeń „skrojonych na miarę”.
Zatem jeżeli ktoś szuka ogarniętą osobę w dziedzinie finansowej, to z czystym sumieniem polecam Pana Mariana.

Ewa

Ekspert to bardzo dobre określenie. Pan Marian zna się na tym co robi. Szczerze polecam!

Natalia

Pan Marian rzeczowy i konkretny, a przy tym bardzo pomocny i zaangażowany. Fachowa obsługa, mimo skomplikowanej sytuacji z umowami udało się nam uzyskać kredyt. Polecam. 👌🏼

Dominika

Zdecydowanie polecam. Wysoki poziom wiedzy zawodowej, fachowość i bardzo dobra komunikacja.

Artur

Do Pana Mariana trafiłem przez przypadek, na FB pojawiła mi się reklama podczas poszukiwań informacji jak zdobyć kredyt. Skontaktowałem się przez Messengera, umówiliśmy się i po 3 miesiącach jestem już we własnym M. Fachowa obsługa, miły i bezproblemowy kontakt, wyłożenie „kawy na ławę” w prostych słowach dla laika, a do tego pełen profesjonalizm i troska o klienta. Polecam Pana Mariana z czystym sumieniem!

Paweł

Marian Śliwowski

Pomagam Klientom z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta w uzyskaniu najkorzystniejszych rozwiązań kredytowych od 2012 roku.

Do oczekiwań każdego Klienta podchodzę indywidualnie. Dopasowuję kredyt hipoteczny pod konkretne możliwości, dzięki współpracy z większością banków w Polsce i znajomości dynamicznie zmieniającego się rynku finansowego.

Moje usługi są bezpłatne, ponieważ wynagrodzenie otrzymuję od banku po zrealizowaniu kredytu.

Procent osób, którym bezpłatnie pomagam uzyskuje kredyt hipoteczny

Zadowolonych Klientów, którzy spełnili marzenie o własnym mieszkaniu lub domu

Lat pracy jako ekspert kredytowy