fbpx

Kredyt Hipoteczny z Obsługą Klasy VIP

MARIAN ŚLIWOWSKI

EKSPERT KREDYTOWY

98% osób, którym pomagam, otrzymuje kredyt hipoteczny!

Marian Śliwowski - Trójmiejski Ekspert Kredytowy

„Najlepszy kredyt hipoteczny? Teraz albo nigdy.”

według portalu money.pl z 26.07.2020

W ciągu jednego dnia precyzyjnie wyliczę Twoją zdolność kredytową i przygotuję 3 oferty najlepiej dopasowane do Twojej konkretnej sytuacji. Współpracuję w zwiększością banków, co gwarantuje dostęp do najlepszych ofert w danym momencieZajmę się całą „papierologią”, wytłumaczę skomplikowane kwestie kredytowe „ludzkim językiem”Moja pomoc jest bezpłatna. Oszczędzisz dużo czasu, nerwów i pieniędzyBędę z Tobą w stałym kontakcie. Pomagam szybko i skutecznie na każdym etapie: przed, w trakcie i po uzyskaniu kredytu [forminator_form id=”1488″]

Od 8 lat pomagam zwykłym ludziom spełnić marzenie o własnym mieszkaniu. Opinie moich Klientów są najlepszym dowodem, że możesz uzyskać kredyt hipoteczny nawet w skomplikowanej sytuacji.

Opinie

Średnia z Opinii na Facebooku: 5/5

Szczerze polecam! W bardzo konkretny i prosty sposób uzyskałam wszystkie informacje i pomoc w otrzymaniu kredytu hipotecznego. Udało się pomimo zawiłej sytuacji związanej z pandemią. 🙂 Dziękuje!  

Opinia

Karolina Kropidłowska – Gdańsk

Pan Marian to złoty człowiek. Ma ogromną wiedzę i cierpliwość.  Sytuacje, które wydają się nie do rozwiązania, Pan Marian zawsze rozwiąże. Korzystałam z jego usług już kilka razy i nie skorzystam z nikogo innego. Polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy bądź wątpliwości.

Opinia

Monika Karol – Gdańsk

Polecam Pana Mariana. 100% profesjonalizmu, przyjazne usposobienie, rozwiązania na każdą okazję i świetny kontakt na każdym etapie, również po uzyskaniu kredytu.

Opinia

Łukasz Rózicki – Gdynia

[forminator_form id=”1488″]

© 2020 mariansliwowski.pl   Polityka prywatności