fbpx

Oferta kredytu hipotecznego „szytego na miarę” w 3 godziny!

MARIAN ŚLIWOWSKI

EKSPERT KREDYTOWY

Oferta kredytu hipotecznego „szytego na miarę” w 3 godziny!

Marian Śliwowski - Trójmiejski Ekspert Kredytowy

„Najlepszy kredyt hipoteczny? Teraz albo nigdy.”

według portalu money.pl z 26.07.2020

Wystarczy 15 minut rozmowy przez telefon, aby po trzech godzinach dostać ode mnie 2-3 oferty „szytych na miarę” kredytów hipotecznych dopasowanych do Twoich oczekiwań i możliwościBezpłatna pomoc, oszczędność czasu i nerwów na każdym etapie – skompletuję dokumenty i złożę wnioski kredytowe do kilku precyzyjnie wybranych banków  Prosto, szybko, skutecznie (nawet w czasie pandemii) – to moje motto bazujące na ośmiu latach doświadczenia w branży kredytów hipotecznych[forminator_form id=”1488″]

Opinie moich Klientów są najlepszym dowodem, że możesz uzyskać kredyt hipoteczny nawet w skomplikowanej sytuacji.

Szczerze polecam! W bardzo konkretny i prosty sposób uzyskałam wszystkie informacje i pomoc w otrzymaniu kredytu hipotecznego. Udało się pomimo zawiłej sytuacji związanej z pandemią. 🙂 Dziękuje!  

Opinia

Karolina Kropidłowska – Gdańsk

Pan Marian to złoty człowiek. Ma ogromną wiedzę i cierpliwość.  Sytuacje, które wydają się nie do rozwiązania, Pan Marian zawsze rozwiąże. Korzystałam z jego usług już kilka razy i nie skorzystam z nikogo innego. Polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy bądź wątpliwości.

Opinia

Monika Karol – Gdańsk

Polecam Pana Mariana. 100% profesjonalizmu, przyjazne usposobienie, rozwiązania na każdą okazję i świetny kontakt na każdym etapie, również po uzyskaniu kredytu.

Opinia

Łukasz Rózicki – Gdynia

[forminator_form id=”1488″]

© 2020 mariansliwowski.pl   Polityka prywatności