fbpx

10% wkładu własnego w 2020 – kredyt hipoteczny

MARIAN ŚLIWOWSKI

EKSPERT KREDYTOWY

Niska Rata: 381 zł za każde 100 tys. zł kredytu przy 10% wkładu własnego! RRSO 3,56%

Marian Śliwowski - Trójmiejski Ekspert Kredytowy

„Najlepszy kredyt hipoteczny? Teraz albo nigdy.”

według portalu money.pl z 26.07.2020

Tak, są jeszcze banki, które udzielają kredytów hipotecznych z 10% wkładu własnego. Spełnij marzenie o własnym mieszkaniu zamiast płacić co miesiąc za wynajem.W ciągu jednego dnia precyzyjnie wyliczę Twoją zdolność kredytową i zaproponuję 2-3 najbardziej korzystne rozwiązania.Bezpłatna pomoc, oszczędność czasu i nerwów na każdym etapie. Skompletuję dokumenty i złożę wnioski do kilku precyzyjnie wybranych banków, aby uzyskać dla Ciebie najlepszą ofertę. Prosto, szybko, skutecznie (nawet w czasie pandemii) – to moje motto bazujące na ośmiu latach doświadczenia w branży kredytów hipotecznych.[forminator_form id=”1488″]

Opinie moich Klientów są najlepszym dowodem, że możesz uzyskać kredyt hipoteczny nawet w skomplikowanej sytuacji.  

Szczerze polecam! W bardzo konkretny i prosty sposób uzyskałam wszystkie informacje i pomoc w otrzymaniu kredytu hipotecznego. Udało się pomimo zawiłej sytuacji związanej z pandemią. 🙂 Dziękuje!  

Opinia

Karolina Kropidłowska – Gdańsk

Pan Marian to złoty człowiek. Ma ogromną wiedzę i cierpliwość.  Sytuacje, które wydają się nie do rozwiązania, Pan Marian zawsze rozwiąże. Korzystałam z jego usług już kilka razy i nie skorzystam z nikogo innego. Polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy bądź wątpliwości.

Opinia

Monika Karol – Gdańsk

Polecam Pana Mariana. 100% profesjonalizmu, przyjazne usposobienie, rozwiązania na każdą okazję i świetny kontakt na każdym etapie, również po uzyskaniu kredytu.

Opinia

Łukasz Rózicki – Gdynia

[forminator_form id=”1488″]

380,96 zł za każde 100 000 zł kredytu przy 10% wkładzie własnym (RRSO 3,56%)

Wymagania: kredyt w wysokości min. 20 000 zł. Wymaganie dodatkowe: Konto osobiste w banku na które co miesiąc wpływa wynagrodzenie lub dochód netto, wysokość wpływu ustalona będzie jako dwukrotność pierwszej pełnej raty kapitałowo odsetkowej. Karta debetowa do konta w Banku (wymóg wykonywania za pomocą karty transakcji na kwotę min 500 zł miesięcznie). Ubezpieczenie na życie oferowane przez Bank w wysokości 0,02% miesięcznie licząc od salda zadłużenia, bądź polisa przedstawiona przez kredytobiorcę i zaakceptowana przez Bank. Przekazanie potwierdzenia zawarcia ubezpieczenia nieruchomości stanowiącej przedmiot zabezpieczenia w terminie określonym w umowie kredytowej lub zawarcie umowy ubezpieczenia nieruchomości za pośrednictwem Banku, wymagana jest cesja z polisy ubezpieczenia nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie na Bank, posiadanie ubezpieczenia nieruchomości z cesją jest obowiązkowe do końca trwania umowy kredytowej (Koszt za pośrednictwem banku 0,09% w skali roku, składka pobierana jest z konta osobistego miesięcznie). W przypadku nie wykonania zobowiązania polegającego na zapewnieniu w okresie trwania umowy kredytowej wpływów  na rachunek Banku, oraz wykonywania transakcji kartą debetową, Bank ma prawo do podwyższenia marży o 0,5 p.p. w stosunku rocznym. Informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowana Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń. Kredyt hipoteczny oferowany za pośrednictwem Open Finance  S.A. z siedzibą: ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa. Podana rata kredytu hipotecznego oparta o obliczenia dla całkowitej kwoty kredytu hipotecznego równej 180 000 zł i okresu kredytowania 35 lat. Przyjęta wartość nieruchomości 200 000 zł, 20 000 zł wkładu własnego. Bank stosuje zmienną stopę oprocentowania, której wysokość ustalana jest według  stawki WIBOR (WIBOR 3M) oraz marży Banku, w wysokości 2,7 p.p. Oprocentowanie dla tej oferty wyniesie 2,93%. Stopa oprocentowania kredytu hipotecznego może się zmienić. Oznacza to, ze wysokość rat może się zwiększyć lub zmniejszyć. Marża Banku jest niezmienna w całym okresie kredytu, z zastrzeżeniem, że do czasu ustanowienia obowiązkowego zabezpieczenia w postaci wpisu hipoteki do księgi wieczystej, na rzecz Banku, podana marża zostaje podwyższona o 1 p.p. Bank zaprzestaje naliczania podwyższonej marży po otrzymaniu zawiadomienia o wpisie. Prowizja na rzecz Banku wynosi 0%. Spłata kredytu następować będzie w 420 równych ratach. Całkowita kwota do spłaty 303 547,97 zł, w tym odsetki od kredytu 108 001,41 zł. RRSO wynosi 3,56%. Wyliczenia zostały dokonane na dzień 06.08.2020 r.

© 2020 mariansliwowski.pl   Polityka prywatności